Natuur & DuurzaamNieuws uit Zwolle

Lekker eten begint in je moestuin

Zwolle – Een vierdelige cursus start in het nieuwe jaar op 10 januari. Het thema is “Lekker eten begint in je moestuin”.

De cursus omvat 4 zaterdagochtenden waarin je leert met meer kennis en plezier te genieten van je moestuin. De lessen worden gegeven door de ervaren Velt tuindocent Leo Oosterloo. De lesgever sluit aan bij je eigen tuinsituatie en grondsoort.

Enkele voorbeelden van onderwerpen die aan bod komen zijn bodemonderzoek, grondsoorten, humus, wat is biologisch/ecologisch tuinieren, compost maken, wisselteelt, combinatieteelt, plantenfamilies, hoe voorkom je ziektes en gebreken, voeding voor je planten, biodiversiteit, groenbemesters, wilde bloemen, bijen en meer.

Alle tuinzaken worden uitgebreid behandeld en aan het eind van de cursus heb je je eigen teeltplan en zaaikalender samengesteld.

De locatie is de Kas van Kaat, Kuyerhuislaan 8d in Zwolle. De data van de lessen zijn 10 en 17 januari en 7 en 14 februari 2026

De kosten voor de 4 lessen zijn 80 euro voor niet leden of 60 euro voor Velt leden.

Aanmelden of meer info bij Leo Oosterloo mail: gripp.oosterloo@gmail.com of bij jakobbroek@hotmail.com.

FOCUS NIEUWSBRIEF

Van het belangrijkste nieuws uit Zwolle tot de leukste weekendtips: elke donderdag in je inbox.

Gerelateerde artikelen

Meldingen van deze website toestaan? Toestaan Weigeren