Treinverkeer tussen Zwolle en ’t Harde gestremd na aanrijding

Zwolle – Het treinverkeer tussen Zwolle en ’t Harde is momenteel volledig stilgelegd als gevolg van een aanrijding. Reizigers moeten rekening houden met vertraging en omreisroutes.
De stremming is ontstaan door een aanrijding op het traject. Volgens de meest recente berichten duurt de verstoring naar verwachting tot ongeveer 13:15 uur vanmiddag.
Door de aanrijding rijden de volgende treinen niet:
- Intercity 500 (Europapark – Den Haag C.) rijdt niet tussen Amersfoort Centraal en Zwolle.
- Intercity 600 (Leeuwarden – Den Haag C.) rijdt niet tussen Amersfoort Centraal en Zwolle.
- Sprinter 5600 (Zwolle – Utrecht C.) rijdt niet tussen ’t Harde en Zwolle.
De Nederlandse Spoorwegen (NS) zet alternatief vervoer in. Er rijden zeer beperkt bussen tussen ’t Harde en Zwolle. Daarnaast zijn er stopbussen of taxibusjes beschikbaar die rijden tussen ’t Harde, Wezep en Zwolle.
Reizigers wordt geadviseerd om voor vertrek de reisplanner te raadplegen voor actuele reisinformatie en de precieze vertrektijden van het vervangende busvervoer.