Workshop: “Ontdekhoek: maak je eigen kunstverzamelalbum” in Zwolle op 21 februari t/m 1 maart
Zwolle – Op zaterdag 21 februari t/m zondag 1 maart is er in Zwolle een workshop over kunst. Het evenement duurt van 12.00 tot 16.00 uur en wordt gehouden in de Ontdekhoek van ANNO.
Gesina ter Borch was een echte verzamelaar. Ze maakte meerdere verzamelalbums waarin ze haar eigen schetsen, prenten en gedichten bewaarde. Ook verzamelde ze kunstwerken van haar familieleden, zoals de kindertekeningen van haar broers. Dankzij haar zorgvuldige verzamelwerk is veel van het artistieke erfgoed van de familie Ter Borch bewaard gebleven.
Tijdens de vakantie kunnen bezoekers in de Ontdekhoek van ANNO zelf aan de slag met het maken van een kunstverzamelalbum. Met diverse knutselmaterialen wordt een versierde map gemaakt waarin thuis eigen kunstwerken kunnen worden bewaard. Dit kan een persoonlijk album worden of een gezamenlijk familiealbum.
Datum: zaterdag 21 februari t/m zondag 1 maart
Tijd: 12.00–16.00 uur
Locatie: Ontdekhoek, ANNO
Toegang: gratis met toegangsticket voor het Drostenhuis; zonder ticket €3,50
Voor wie: alle leeftijden
Organisatie: Stadsmuseum ANNO
Website: Stadsmuseum ANNO
De Ontdekhoek is een creatieve ruimte binnen ANNO waar bezoekers zelfstandig kunnen experimenteren. De activiteit sluit aan bij het thema verzamelen en stimuleert creativiteit en eigen initiatief.




