Met hoge snelheid door de sneeuw: mini-paardjes trekken sleeën in Zwolle
Zwolle – Dikke lol in Zwolle-Zuid! In het Schellerpark zorgden twee mini-paardjes dinsdag aan het eind van de middag voor een spectaculair sneeuwtafereel. De dieren trokken met flinke vaart meerdere sleeën voort, met daarop kinderen én een moeder. En dat ging hard. Het tafereel deed denken aan hondensleeën uit Scandinavië, waar husky’s met hoge snelheid door de sneeuw razen — maar dan gewoon in Zwolle-Zuid.
Achter het eerste mini-paardje waren zelfs twee sleeën vastgemaakt met teugels, terwijl ook achter het tweede paardje een slee bungelde. Het leverde een waar sneeuwspektakel op, waarbij het gegil van plezier door het park galmde.
De moeder en kinderen genoten zichtbaar van het winterse avontuur. Aan de uitrusting te zien ging het niet om amateurs: de dames leken ervaren ruiters die precies wisten wat ze deden.





