
33ste Kledingbeurs Dubbelgoed
Op zaterdag 11 oktober zal er weer een kledingbeurs gehouden worden. Na het succes van vorig jaar is men blij dat men ook aankomende beurs terecht kan in de VEZ Hallen.
Natuurlijk is er zoals altijd een grote keuze aan tweedehands kinder- en volwassenkleding vanaf maat 80. Ook voor leuke accessoires, schoenen of speelgoed kan je op deze beurs terecht.
Zelf kleding inbrengen kan zoals altijd ook: 25% van de opbrengst gaat naar de zendelingen en 75% is voor jezelf.
Daarnaast is men natuurlijk ook weer op zoek naar enthousiaste vrijwilligers die op de donderdag- en vrijdagavond en de zaterdag hun handen uit de mouwen willen steken.
Kijk voor het aanvragen van een inbrengcode, het aanmelden om mee te helpen en/of meer informatie op de website: www.kledingbeursdubbelgoed.nl of volg hen op de socials.
Zaterdag 11 oktober 2025 10.00 – 12.30 uur, VEZ Hallen (buitengaststraat 8)