Actueel 112 Nieuws uit Zwolle en omstrekenNieuws uit ZwolleVoorpagina

Politie zoekt vermiste man (57) in Zwolle: Burgernet vraagt om uit te kijken

Zwolle – De politie is vrijdagavond een Burgernetactie gestart vanwege de vermissing van een 57-jarige man in Zwolle. Inwoners worden gevraagd naar hem uit te kijken.

De man heeft volgens Burgernet een lichtgetinte huidskleur, is ongeveer 1,82 meter lang en heeft een tenger postuur. Hij heeft kalend/grijs haar.

De vermiste man draagt een spijkerbroek, een wit Adidas T-shirt en zwarte gymschoenen met witte strepen.

De Burgernetactie werd vrijdagavond rond 21.11 uur verspreid in Zwolle. Wie de man ziet of weet waar hij is, wordt gevraagd direct 112 te bellen.

De Burgernetactie is verspreid over heel Zwolle. Vanuit welke locatie of welk deel van de stad de man wordt vermist, is niet bekendgemaakt. Inwoners in de hele stad worden gevraagd naar hem uit te kijken.

Man nog niet gevonden

De Burgernetactie is vrijdagavond om 22.06 uur beëindigd. De vermiste man van 57 jaar is op dat moment nog niet aangetroffen. Wie de man alsnog ziet of informatie heeft over zijn verblijfplaats, wordt gevraagd 112 te bellen.

Lees ook dit over Zwolle

FOCUS NIEUWSBRIEF

Van het belangrijkste nieuws uit Zwolle tot de leukste weekendtips: elke donderdag in je inbox.

Lees ook dit over Zwolle