Tony’s Chocolonely opent pop-up aan de Melkmarkt in Zwolle: speciale Zwolle-reep alleen daar te koop
Zwolle krijgt tijdelijk een eigen Tony’s Chocolonely-winkel. Van 5 tot en met 21 juni opent het chocolademerk Tony’s Choco Pop-Up aan de Melkmarkt 31, in het pand van de voormalige ASN Bank. Bezoekers kunnen er niet alleen chocolade kopen en proeven, maar ook een exclusieve Zwolle-reep bemachtigen die nergens anders verkrijgbaar is.
De tijdelijke winkel draait om chocolade, beleving en de missie van Tony’s Chocolonely. In de pop-up zijn de reguliere smaken te vinden, maar ook nieuwe Filled bars en drie speciale limited edition-smaken: wit karamel zeezout, puur popcorn kaneelsuiker en melk wit discodip toffee. De grote blikvanger voor Zwollenaren is de speciale Zwolle-reep: een everything bar met melkchocolade, karamel, amandel, noga, pretzel en zeezout, verpakt in een Zwolse wikkel.

Choco-pop-up in hartje Zwolle
De pop-up opent in het centrum van Zwolle, aan de Melkmarkt 31. Dat is de voormalige locatie van de ASN Bank. Daarmee krijgt het leegstaande winkelpand tijdelijk een opvallend rode, blauwe en feestelijke invulling. Op beelden van de locatie is te zien dat het pand midden in het winkel- en horecagebied ligt, vlak bij terrassen en drukke looproutes.
Binnen kunnen bezoekers volgens Tony’s rekenen op “choco, fun én impact”. De pop-up is namelijk niet alleen bedoeld als tijdelijke winkel, maar ook als experience. Bezoekers leren er meer over de problemen in de cacao-industrie en over de manier waarop Tony’s Chocolonely zegt te willen bijdragen aan het stoppen van uitbuiting in cacao.

Exclusieve Zwolle-reep
Voor Zwolle is er een speciale reep gemaakt. Op de wikkel staan herkenbare Zwolse silhouetten en groot de naam Zwolle. Volgens Tony’s is het een collectors item voor de echte Zwollenaar. De reep is onderdeel van de tijdelijke pop-up en is alleen daar verkrijgbaar.
De timing is opvallend: de pop-up is ruim twee weken geopend en valt midden in de aanloop naar de zomer. Voor chocoladeliefhebbers wordt het dus een tijdelijke trekpleister in de binnenstad.

Gratis naar binnen
Tony’s Choco Pop-Up is van 5 tot en met 21 juni dagelijks geopend van 13.30 tot 20.30 uur. De deuren sluiten om 20.00 uur. De entree is gratis.




