Radiogids, Focus Nieuwsradio

07:00 – 10:00 Goedemorgen Zwolle ~ met Martin van der Hooft
10:00 – 12:00 Gouwe Ouwe
12:00 – 14:00 Studio Stadkamer Lunchcafé
14:00 – 16:00 Van Eigen Bodem
16:00 – 19:00 Hits in de Spits
19:00 – 21:00 Luister naar Liz ~ met Lizzy Brouwer
21:00 – 22:00 Een uur lang, met Fré Nieuwehuis
22:00 – 23:00 Muziek uit het hart
23:00 – 24:00 NightShift
24:00 – 02:00 Nachtrijder XL
02:00 – 07:00 Nachtrijder
07:00 – 10:00 Goedemorgen Zwolle ~ met Martin van der Hooft
10:00 – 12:00 Gouwe Ouwe
12:00 – 14:00 Studio Stadkamer Actueel ~ met Ramon Pijper
14:00 – 16:00 TweedeHans ~ met DJ Hans Plattel
16:00 – 19:00 Hits in de Spits
19:00 – 20:00 American Avenue
20:00 – 22:00 Bluesworld ~ met Tonio Aa De 1ste dinsdag van de maand Live uit Hedon Zwolle
22:00 – 23:00 Bluesworld Non-Stop
23:00 – 24:00 NightShift
24:00 – 02:00 Nachtrijder XL
02:00 – 07:00 Nachtrijder
07:00 – 10:00 Goedemorgen Zwolle ~ met Martin van der Hooft & Linda Zeineddine
10:00 – 12:00 Gouwe Ouwe ~ met Joas Wiersema met 1x per 2 weken: Even na 11.00 uur ‘Van de Tribune’ met Anton Cramer.
12:00 – 14:00 Studio Stadkamer Cultuur-Café ~ met Marieke Hiemstra
14:00 – 16:00 Van Eigen bodem
16:00 – 18:00 Hits in de Spits
18:00 – 20:00 Yes, we have no Mountains ~ met Jan Turkenburg 
20:00 – 23:00 Muziek uit het hart
23:00 – 24:00 NightShift
24:00 – 02:00 Nachtrijder XL
02:00 – 07:00 Nachtrijder
07:00 – 10:00 Goedemorgen Zwolle ~ met Martin van der Hooft & Linda Zeineddine
10:00 – 12:00 Gouwe Ouwe ~ met Joas Wiersema en Ernst van der Veer
12:00 – 14:00 Studio Stadkamer Business, met Hans Stroeve en Martin van der Hooft
14:00 – 16:00 Stroeve & van Doornik met DJ Hans Stroeve & nachtburgemeester/kunstenaar Jeroen van Doornik
16:00 – 19:00 Hits in de Spits
19:00 – 20:00 Van Eigen Bodem
20:00 – 22:00 Young Point ~ met Jeroen Drop
22:00 – 23:00 Muziek uit het Hart
23:00 – 24:00 NightShift
24:00 – 02:00 Nachtrijder XL
02:00 – 07:00 Nachtrijder
07:00 – 10:00 Goedemorgen Zwolle ~ met Martin van der Hooft
10:00 – 12:00 Gouwe Ouwe
12:00 – 14:00 Studio Stadkamer Weekend ~ met Paul Appels, Jelle Muller, Evertjan Pasman, Jan Turkenburg & Jan van Houwelingen
14:00 – 16:00 E-Star in de Middag ~ met DJ Esther Soppe
16:00 – 19:00 Hits in de Spits
19:00 – 21:00 Djukebox ~met Lady Djane
21:00 – 22:00 Reggae Connection ~ met DJ Maroon Wax
22:00 – 23:00 Reggae in the Mix ~ Uit het rijke archief van Maroon Wax
23:00 – 24:00 NightShift
24:00 – 02:00 Nachtrijder XL
02:00 – 07:00 Nachtrijder
07:00 – 10:00 Goedemorgen Zwolle
10:00 – 12:00 Gouwe Ouwe
12:00 – 14:00 Zwollah op Zaterdag ~ met Jan van Houwelingen, Jasper Nieuwenhuis en Henk van Huisstede
14:00 – 16:00 Van Eigen Bodem
16:00 – 19:00 Broodje Hollands
19:00 – 20:00 De Week van Michael ~ met Michael Kroegman
20:00 – 21:00 De Tweesprong ~ met Fré Nieuwenhuis, iedere week een nieuwe aflevering met verrassende tweetallen uit de popgeschiedenis.
21:00 – 22:00 De Tweesprong met Fré Nieuwenhuis, iedere week een aflevering uit het rijke Tweesprong-archief.
21:00 – 23:00 Muziek uit het Hart
23:00 – 24:00 NightShift
24:00 – 02:00 Nachtrijder XL
02:00 – 07:00 Nachtrijder
07:00 – 09:00 Goedemorgen Zwolle
09:00 – 11:00

Muzley ~met Jan Turkenburg

11:00 – 12:00 Jazzylicious ~met Ellen Pels.
12:00 – 14:00 Sunday Tunes
14:00 – 16:00 Van Eigen Bodem
16:00 – 19:00 Muziek uit Hart
19:00 – 21:00 Faith Radio ~ met Jenne Minnema, Over  en met jongeren, geloof en muziek
(1 keer per 2 weken in de oneven weken, in de even weken wordt Faith Radio Non Stop uitgezonden met de mooiste christelijke muziek)
21:00 – 23:00 Muziek uit het Hart
23:00 – 24:00 NightShift
24:00 – 02:00 Nachtrijder XL
02:00 – 07:00 Nachtrijder

Radio programma's

Back to top button